Slovenský florbalový uragán prevalcoval aj Austráliu: 20 gólov v jednej sieti sa tak často nevidí!

Nedeľa, 2017, december 3 15:05

4 0

Slovenky po výhrach nad Singapurčankami (12:2) a Estónkami (10:3) v nedeľu predviedli strelecký koncert a zvíťazili 21:1 nad Austrálčankami. Hetrik dosiahla Šárka Boľová, po štyri góly strelili Lucia Košturiaková a Denisa Ferenčíková. Slovenské reprezentantky so šiestimi bodmi a skóre 43:6 ovládli C-skupinu. Zverenky českého trénera Michala Jedličku v utorok na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v zápase play-off o postup do štvrťfinále nastúpia o 16.00 h proti štvrtému tímu konečného poradia B-skupiny, pravdepodobne proti Nemkám.

Slovenky v nedeľu v úvodnej tretine strelili tri góly, postarali sa o ne Boľová, Bobotová a Trošková. V druhej polovici stretnutia dostala na palubovke priestor elitná slovenská formácia a tá dezorientovaným súperkám súkala jeden gól za druhým. Po druhej tretine Slovenky viedli 11:1, v záverečnej časti pridali desať zásahov.

Ďalší program SR - utorok 5. 12.: play-off o štvrťfinále: B4 - Slovensko (ZŠ Ondreja Nepelu, 16.00)

Zdroj: 1.pluska.sk